SPRZEDAŻ MIESZKAŃ W INWESTYCJI APARTAMENTY NA OLSZY ZAKOŃCZONA!

______________

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NOWĄ INWESTYCJĄ SŁOMNICKA 4 (w sąsiedztwie ulic Lubelskiej i Cieszyńskiej)

Rozpoczęcie budowy lipiec 2017 roku – zakończenie budowy IV kwartał 2018 roku.

Biuro sprzedaży:

Kraków, ul. Cieszyńska 9 (I piętro)

tel. +48 885 882 088

www.slomnicka4.pl

biuro@slomnicka4.pl

______________

71 PRZESTRONNYCH MIESZKAŃ, PODZIEMNE MIEJSCA PARKINGOWE ORAZ LOKALE USŁUGOWE
Apartamenty na Olszy to wielorodzinny, kameralny budynek zrealizowany w jednej z najbardziej urokliwych dzielnic Krakowa. Inwestycja mieści się przy ul. Henryka Wieniawskiego 66. Budowę zrealizowała firma TK Bud, która nie tylko zadbała o solidność i wysoką jakość wykonania, ale obecnie, po oddaniu obiektu do użytkowania, jest także jego jedynym właścicielem i zajmuje się jego sprzedażą.

Inwestycja powstała z myślą o ludziach potrzebujących więcej życiowej przestrzeni. To miejsce dla tych, którzy chcą naprawdę osiąść gdzieś na stałe i nie godzić się już na tymczasowe kompromisy.

Wygodne, przestronne, wielopokojowe apartamenty, jasne klatki schodowe wykończone z gustem i elegancją. Wysokiej jakości, staranna architektura która nie zmusza do zaglądania sąsiadom przez okna. A to wszystko w zielonej, urokliwej i bezpiecznej okolicy, z dostępem do terenów rekreacyjnych i bliskością Starego Miasta.

Na codzienną wygodę życia przyszłych mieszkańców na pewno wpływ będzie miała doskonała komunikacja z innymi częściami Krakowa, oraz dostęp do szerokiego wachlarza usług. Wszystko w zasięgu ręki.