uslugiwpoblizu2
DOSTĘP DO TERENÓW ZIELONYCH I PLACÓW ZABAW, BOGATA OFERTA SKLEPÓW I USŁUG, CICHA OKOLICA, BLISKOŚĆ PRZYSTANKÓW KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ.

Budynek znajduje się w drugiej linii zabudowy na zachód od ul.Pilotów. To ważne, ponieważ budynki biurowe od wschodu zapewniają ciszę i prywatność, a jednocześnie oddalone są na tyle daleko, że zachowany został komfort  posiadania dużej przestrzeni za oknami. Od zachodu rozciągają się tereny zielone z zabudową jednorodzinną, które pozwalają cieszyć się ciszą i prywatnością rzadko spotykaną tak blisko centrum miasta.

W najbliższym otoczeniu mieszkańcy mają do dyspozycji pełen wachlarz sklepów i usług, które ułatwią codzienne obowiązki i pozwolą miło spędzić czas.  Apteki, ośrodek zdrowia, piekarnie, sklepy spożywcze (m.in.Alma, Lewiatan), Castorama, gabinety dentystyczne, salon meblowy, studia urody, szkoły podstawowe, gimnazja, licea ogólnokształcące, szkoła muzyczna, przedszkola (w tym przedszkole językowe działające w budynku), kluby fitness, obiekty rozrywkowe (Multikino, Park Wodny), restauracje, pizzerie, poczta, oddziały banków, bankomaty i wiele, wiele innych (wszystko w zasięgu 500 m od inwestycji). To bardzo duża wygoda na co dzień. Nie mniej ważna jest bezpośrednia bliskość przystanków komunikacji miejskiej autobusowej (ok. 300 m od budynku), w tym planowanego szybkiego tramwaju, a w przyszłości może nawet przystanku metra.

W czasie wolnym można odwiedzić któryś z pobliskich parków i placów zabaw.  Urokliwy deptak wzdłuż rzeczki Białuchy to doskonałe miejsce na jogging lub wycieczkę rowerową.