Pomoc w uzyskaniu korzystnych warunków kredytu
Przy współpracy z doświadczonymi konsultantami Doradcy 24, oferujemy również pomoc w uzyskaniu kredytu na zakup wymarzonego mieszkania . Doradcy 24 to firma z wielkim doświadczeniem na rynku kredytów hipotecznych. Współpracując z wieloma bankami jest w stanie wynegocjować dla naszych klientów najkorzystniejsze warunki kredytowania.

Zmieniająca się w sytuacja na rynku finansowym, zróżnicowana oferta produktów bankowych, a także problem braku czasu, jaki dotyka osoby aktywne zawodowo sprawiają, że klienci bardzo często mają trudności z samodzielnym wyborem najkorzystniejszego sposobu finansowania. Warunki umów kredytowych, regulaminów oraz dodatkowych ubezpieczeń często nie są zrozumiałe, a klientom ciężko jest ocenić oferowane warunki w stosunku do swoich możliwości oraz potrzeb. W związku z tym klienci chętniej korzystają z usług doradcy finansowego, oczekując przy tym wysokiej jakości świadczonych usług oraz kompleksowej i fachowej obsługi.

Zadaniem Doradcy Finansowego jest dostarczenie optymalnych rozwiązań finansowych przy jednoczesnym zminimalizowaniu formalności dla klienta i czasu poświęconego na ich realizację. Jest to niezwykle ważne dla osób nie mających zbyt wiele czasu na analizę dostępnych na rynku ofert, nie znających procedur aplikacyjnych czy aktualnej oferty produktów bankowych. Doradca Finansowy gwarantuje kompleksową i fachową pomocna każdym etapie wyboru oferty, zawierania umówi późniejszej obsługi wdrożonych rozwiązań finansowych.

Zapewniamy:

  • analizę formalną i cenową ofert banków pod kątem oczekiwań i możliwości klienta
  • pomoc w zebraniu wszystkich wymaganych dokumentów,
  • pomoc w wypełnieniu skomplikowanych druków bankowych,
  • wyjaśnienie różnic jakie się pojawiają w poszczególnych ofertach banku,
  • wsparcie w trakcie negocjacji (np. cenowych) z bankiem,
  • stały kontakt z klientem oraz informację na każdym etapie procesowania wniosku,
  • wsparcie we wszelkich formalnościach oraz pomoc we wszelkich zagadnieniach związanych z późniejszą obsługą  produktu.

Urszula Antos

Ul. Biała Droga 13, 30-327 Kraków

urszula.antos@doradcy24.pl

Urszula M: 668 891 104